Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. 86-769-85339899 betty@howemold.com

Wycieczka po fabryce

Uzyskaj wycenę
Dom -

Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki
  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki
  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki
  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki
  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki

Linia produkcyjna

Linia do oprzyrządowania do form

HOWE Ze względu na dużą wydajność oprzyrządowania do form i szeroki zakres oprzyrządowania do form, odniosła ona sukces wśród zaciekłego dostawcy narzędzi do form i zawsze jest tym specjalnym, który rzuca wyzwanie wiodącej na świecie wydajności oprzyrządowania do form, pierwszorzędnemu standardowi jakości i najnowszym umiejętnościom w zakresie technologii form .

Ustawiamy dział form plastikowych, dział testowania i kontroli, dział projektowania i inżynierii. Dział formowania tworzyw sztucznych, warsztat szybkich CNC, warsztat Mirror EDM, EDM do cięcia drutu, warsztat montażu form.

Trzy zestawy EDM do cięcia drutu Sodick i jeden EDM do cięcia oleju Sodick, zapewniają ogólną tolerancję w granicach 0,005 mm, płaskość, pionowość i liniowość w granicach 0,002 mm. Najmniejszy drut maszyny to 0,03 mm.

Siedem zestawów szybkich frezarek CNC (Szwajcaria Mikron 500LP), które są głównie używane do wytwarzania elektrod i precyzyjnego produktu krzywej sześciennej, którego precyzja osiąga 0,002 mm. A nasz główny program projektu elektrodę i warsztat CNC produkuje ją we własnym zakresie, co znacznie zapewnia precyzję, jakość i szybką dostawę EDM

Dziesięć zestawów maszyn EDM firmy Sodick pozwala nam zapewnić dokładność EDM w granicach 0,005 mm. W przypadku niektórych części wymagających specjalnej chropowatości powierzchni, Precision Mould Chenghui poradziłby sobie z użyciem maszyn EDM Sodick, które sięgają od Ra0,15 do powierzchni lustra.

OEM / ODM

Projektowanie części z tworzyw sztucznych
Projektowanie części z tworzyw sztucznych to złożone zadanie obejmujące wiele czynników, które dotyczą listy wymagań aplikacji. „Jak używać części?” „Jak pasuje do innych części zespołu?” „Jakie obciążenia przeżyje podczas użytkowania?” Oprócz problemów funkcjonalnych i strukturalnych problemy z przetwarzaniem odgrywają dużą rolę w projektowaniu formowanej wtryskowo części z tworzywa sztucznego. Sposób, w jaki stopione tworzywo sztuczne wchodzi, wypełnia się i chłodzi we wnęce, tworząc jej część, w dużej mierze napędza formę, jaką muszą mieć cechy tej części. Stosowanie się do niektórych podstawowych zasad projektowania części formowanych wtryskowo spowoduje, że część, która oprócz tego, że będzie łatwiejsza w produkcji i montażu, będzie zazwyczaj znacznie silniejsza w obsłudze. Podział części na podstawowe grupy pomoże ci zbudować swoją część w logiczny sposób, jednocześnie minimalizując problemy z formowaniem. W miarę opracowywania części zawsze pamiętaj o tym, jak część jest formowana i co możesz zrobić, aby zminimalizować stres.
Szybki prototyp
Szybkie prototypowanie jest szybkim, łatwym i efektywnym kosztowo sposobem przekształcania wielkich pomysłów w udane produkty. Czy potrzebujesz modelowania koncepcji, aby przetestować swoje najnowsze pomysły? Co z funkcjonalnym prototypowaniem do oceny wydajności przed przystąpieniem do kosztownego oprzyrządowania produkcyjnego? Szybkie rozwiązania do prototypowania Longxiang zapewnią Ci elastyczność tworzenia, testowania i udoskonalania w sposób, który nigdy nie wydawał Ci się możliwy, dzięki czemu będziesz mógł wejść na rynek szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
Zwykle wykonujemy prototypy z ABS, Nylon, POM, Aluminium za pomocą szybkiego CNC, które są bardzo zbliżone do rzeczywistej formy i zajmuje to tylko około 3 dni. Ponadto wystarczy poświęcić 10–15 dni na zbudowanie szybkiego oprzyrządowania, które może osiągnąć przynajmniej 500–1000 sekund żywotności narzędzi w rozsądnej i przystępnej cenie.
Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego
Podstawową działalnością HOWE jest budowanie plastikowych form Auto. Mamy ponad 80 pracowników, w tym 15 profesjonalnych konstruktorów oprzyrządowania i jesteśmy wyposażeni w najbardziej zaawansowany system CAD i CAE oraz 40 zestawów precyzyjnych maszyn z Japonii i Niemiec, w tym szybki CNC, EDM, maszyny do cięcia drutu itp.
Organizujemy specjalną trasę kontroli jakości i system zarządzania projektami w celu zapewnienia jakości oprzyrządowania.
HOWE może budować około 30 zestawów form miesięcznie i najcięższe narzędzia 20 ton.
Większość naszych form jest eksportowana na rynek europejski i amerykański.
Usługa wtrysku
HOWE wyposażone są w 15 precyzyjnych wtryskarek o zakresie: 80Ton, 160Ton, 200Ton, które spełnią Twoje różne wymagania.
Żywica w powszechnym użyciu obejmuje ABS, PC, ABS + PC, PS, SAN, PP, NYLON, PMMA, POM, PET, TPE, LCP, TPR, od GE os America, Bayer w Niemczech, Poly of Japan i podobne są używane w produkcji.
W przypadku, gdy klient chciałby jeszcze bardziej obniżyć koszty produktu, możemy polecić lokalne surowce wyprodukowane w Chinach kontynentalnych i jednocześnie zapewnić jakość produktu.

R & D

Firma Earnest zatrudnia zespół najlepszych doświadczonych projektantów i inżynierów, którzy opracowują niestandardowe formy i produkty na rynku dla naszych klientów.

Nasza zdolność do tworzenia projektów CAD i szczegółowych rysunków technicznych z koncepcji lub szkicu jest bardzo systematyczna. Firma Earnest używa najnowocześniejszego, standardowego oprogramowania 3D do projektowania swoich projektów plastikowych i metalowych. Konwertując rysunki CAD na obrazy 3D, nasi eksperci oprogramowania mogą zaoferować podgląd ukończonej produkcji produktu.

Integrujemy oprogramowanie do analizy przepływu formy z naszym procesem projektowania wyrobów z tworzyw sztucznych. Pomaga nam przewidzieć potencjalne defekty, zanim produkt plastyczny zostanie uformowany, oszczędzając pieniądze i poprawiając jakość.

Jako doświadczona firma produkcyjna w projektowaniu i wytwarzaniu elementów metalowych, jesteśmy również w stanie obniżyć koszty, zminimalizować czas realizacji, poprawić użyteczność i zapewnić jakość.