Tel:
Chiny Części do formowania z tworzyw sztucznych producent
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.
Serwuj produkty na świecie

Buduj formy na całym świecie

Dom

Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

1 2 3 4 5
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.
Wizyta klienta
warsztat formowania wtryskowego 01
warsztat formowania wtryskowego 02
warsztat formowania wtryskowego 03
warsztat formowania wtryskowego 04

Wizyta klienta

13 marca 2019 roku jeden z naszych głównych klientów z Brazylii odwiedził naszą fabrykę!

warsztat formowania wtryskowego 01

warsztat formowania wtryskowego 02

warsztat formowania wtryskowego 03

warsztat formowania wtryskowego 04

 • Linia produkcyjna

  Linia do oprzyrządowania do form

  HOWE Ze względu na dużą wydajność oprzyrządowania do form i szeroki zakres oprzyrządowania do form, odniosła ona sukces wśród zaciekłego dostawcy narzędzi do form i zawsze jest tym specjalnym, który rzuca wyzwanie wiodącej na świecie wydajności oprzyrządowania do form, pierwszorzędnemu standardowi jakości i najnowszym umiejętnościom w zakresie technologii form .

  Ustawiamy dział form plastikowych, dział testowania i kontroli, dział projektowania i inżynierii. Dział formowania tworzyw sztucznych, warsztat szybkich CNC, warsztat Mirror EDM, EDM do cięcia drutu, warsztat montażu form.

  Trzy zestawy EDM do cięcia drutu Sodick i jeden EDM do cięcia oleju Sodick, zapewniają ogólną tolerancję w granicach 0,005 mm, płaskość, pionowość i liniowość w granicach 0,002 mm. Najmniejszy drut maszyny to 0,03 mm.

  Siedem zestawów szybkich frezarek CNC (Szwajcaria Mikron 500LP), które są głównie używane do wytwarzania elektrod i precyzyjnego produktu krzywej sześciennej, którego precyzja osiąga 0,002 mm. A nasz główny program projektu elektrodę i warsztat CNC produkuje ją we własnym zakresie, co znacznie zapewnia precyzję, jakość i szybką dostawę EDM

  Dziesięć zestawów maszyn EDM firmy Sodick pozwala nam zapewnić dokładność EDM w granicach 0,005 mm. W przypadku niektórych części wymagających specjalnej chropowatości powierzchni, Precision Mould Chenghui poradziłby sobie z użyciem maszyn EDM Sodick, które sięgają od Ra0,15 do powierzchni lustra.

 • OEM / ODM
  Projektowanie części z tworzyw sztucznych
  Projektowanie części z tworzyw sztucznych to złożone zadanie obejmujące wiele czynników, które dotyczą listy wymagań aplikacji. „Jak używać części?” „Jak pasuje do innych części zespołu?” „Jakie obciążenia przeżyje podczas użytkowania?” Oprócz problemów funkcjonalnych i strukturalnych problemy z przetwarzaniem odgrywają dużą rolę w projektowaniu formowanej wtryskowo części z tworzywa sztucznego. Sposób, w jaki stopione tworzywo sztuczne wchodzi, wypełnia się i chłodzi we wnęce, tworząc jej część, w dużej mierze napędza formę, jaką muszą mieć cechy tej części. Stosowanie się do niektórych podstawowych zasad projektowania części formowanych wtryskowo spowoduje, że część, która oprócz tego, że będzie łatwiejsza w produkcji i montażu, będzie zazwyczaj znacznie silniejsza w obsłudze. Podział części na podstawowe grupy pomoże ci zbudować swoją część w logiczny sposób, jednocześnie minimalizując problemy z formowaniem. W miarę opracowywania części zawsze pamiętaj o tym, jak część jest formowana i co możesz zrobić, aby zminimalizować stres.
  Szybki prototyp
  Szybkie prototypowanie jest szybkim, łatwym i efektywnym kosztowo sposobem przekształcania wielkich pomysłów w udane produkty. Czy potrzebujesz modelowania koncepcji, aby przetestować swoje najnowsze pomysły? Co z funkcjonalnym prototypowaniem do oceny wydajności przed przystąpieniem do kosztownego oprzyrządowania produkcyjnego? Szybkie rozwiązania do prototypowania Longxiang zapewnią Ci elastyczność tworzenia, testowania i udoskonalania w sposób, który nigdy nie wydawał Ci się możliwy, dzięki czemu będziesz mógł wejść na rynek szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
  Zwykle wykonujemy prototypy z ABS, Nylon, POM, Aluminium za pomocą szybkiego CNC, które są bardzo zbliżone do rzeczywistej formy i zajmuje to tylko około 3 dni. Ponadto wystarczy poświęcić 10–15 dni na zbudowanie szybkiego oprzyrządowania, które może osiągnąć przynajmniej 500–1000 sekund żywotności narzędzi w rozsądnej i przystępnej cenie.
  Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego
  Podstawową działalnością HOWE jest budowanie plastikowych form Auto. Mamy ponad 80 pracowników, w tym 15 profesjonalnych konstruktorów oprzyrządowania i jesteśmy wyposażeni w najbardziej zaawansowany system CAD i CAE oraz 40 zestawów precyzyjnych maszyn z Japonii i Niemiec, w tym szybki CNC, EDM, maszyny do cięcia drutu itp.
  Organizujemy specjalną trasę kontroli jakości i system zarządzania projektami w celu zapewnienia jakości oprzyrządowania.
  HOWE może budować około 30 zestawów form miesięcznie i najcięższe narzędzia 20 ton.
  Większość naszych form jest eksportowana na rynek europejski i amerykański.
  Usługa wtrysku
  HOWE wyposażone są w 15 precyzyjnych wtryskarek o zakresie: 80Ton, 160Ton, 200Ton, które spełnią Twoje różne wymagania.
  Żywica w powszechnym użyciu obejmuje ABS, PC, ABS + PC, PS, SAN, PP, NYLON, PMMA, POM, PET, TPE, LCP, TPR, od GE os America, Bayer w Niemczech, Poly of Japan i podobne są używane w produkcji.
  W przypadku, gdy klient chciałby jeszcze bardziej obniżyć koszty produktu, możemy polecić lokalne surowce wyprodukowane w Chinach kontynentalnych i jednocześnie zapewnić jakość produktu.
 • R & D

  Firma Earnest zatrudnia zespół najlepszych doświadczonych projektantów i inżynierów, którzy opracowują niestandardowe formy i produkty na rynku dla naszych klientów.

  Nasza zdolność do tworzenia projektów CAD i szczegółowych rysunków technicznych z koncepcji lub szkicu jest bardzo systematyczna. Firma Earnest używa najnowocześniejszego, standardowego oprogramowania 3D do projektowania swoich projektów plastikowych i metalowych. Konwertując rysunki CAD na obrazy 3D, nasi eksperci oprogramowania mogą zaoferować podgląd ukończonej produkcji produktu.

  Integrujemy oprogramowanie do analizy przepływu formy z naszym procesem projektowania wyrobów z tworzyw sztucznych. Pomaga nam przewidzieć potencjalne defekty, zanim produkt plastyczny zostanie uformowany, oszczędzając pieniądze i poprawiając jakość.

  Jako doświadczona firma produkcyjna w projektowaniu i wytwarzaniu elementów metalowych, jesteśmy również w stanie obniżyć koszty, zminimalizować czas realizacji, poprawić użyteczność i zapewnić jakość.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Jenny Yang

Tel: 86 18591052087

Faks: 86-769-85339899

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd.
Nr 39, HeXing road, dystrykt ShaTou, miasto Chang'an, DongGuan City 523863, Chiny
Tel:86-769-85339899
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Części do formowania z tworzyw sztucznych dostawca. © 2018 - 2020 plasticmouldingparts.com. All Rights Reserved.